آرایشی و زیبایی, محصولات بهداشتی, مراقبت و سلامتی

مزایای استفاده از بخور صورت

 

این روزها خیلی از افراد از روش های گوناگونی برای شفافی و آبرسانی صورت استفاده می کنند. بخورصورت یکی از روش هایی است که می توانید از آن برای پاکسازی صورت استفاده کنید. ما در این مقاله شما را با مزایای بخور صورت آشنا می کنیم.

بخور صورت

انجام دادن بخور صورت با بخار کردن آب طبیعی مانع از چروکی پوست و پیری زودرس می شود. شما می توانید با بخار کردن آب و اضافه کردن کمی از روغن های طبیعی و اورگانیک به داخل آب خاصیت آن را زیادتر کنید و نتیجه ی بهتری داشته باشید. این بخور صورت به داخل منفذهای پوست نفوذ کرده و شادابی خاصی به پوست شما می دهد و شما را قادر می سازد که یک روز پرانرژی و شادی را پشت سر بگذرانید.

مزایای استفاده از بخور صورت

  • پوست شما را تمیزوهرآلودگی هوا را پاکسازی می کند :

یعنی هنگامی که به صورت خود بخور می دهید، گرما و بخار آن باعث ایجاد آرامش در قسمت های داخل پوست می شود و باعث تمیز شدن داخل منفذهای پوست و همچنین باعث از بین بردن سیاهی هایی که در قسمت های پوست شما وجود دارد، می شود. همانطور که می دانید در شهرای بزرگ و جاهایی که کارخانه و صنعت رونق زیادی دارد در آن قسمت آلودگی هوا زیاد است و باعث ضرر رسیدن به پوست می شود برای همین ما به جای استفاده از میکاپ های شیمیایی و ضدآفتاب های روزانه به شما بخور صورت با آب طبیعی را توصیه می کنیم .

  • از بین بردن باکتری ها و میکروب هایی که در روی پوست مرده زندگی می کنند :

همانطورکه در جریان هستید، پوست یکی از قسمت های مهم بدن می باشد که حساس اند. در روی پوست صورت شما نوعی باکتری هایی وجود دارد که سالم می باشند و از آن ها نترسید ولی مانع از اکسیژن رسانی به پوست شما می شوند و باعث تیره شدن سطح پوستتان می شود. برای همین زمانی که از بخور صورت استفاده می کنید، آن باکتری ها میمیرند و باعث رسیدن اکسیژن به آن قسمت از پوست می شود و پوست شما را شفاف و روشن می کند.

  • بخور باعث رساندن اکسیژن زیاد می شود :

خیلی از افراد میکاپ های شیمیایی را به بخور ساده ترجیح می دهند ولی لازم به ذکر است که بخور صورت تاثیر آنچنانی در پوستتان ظاهر می کند که با هر دارویی نمی توانید پوستی سالم و شفاف داشته باشید. بعضی از افراد ب دلیل اینکه به گل سرخ یا مواد دارویی بخور صورت حساسیت دارند نمی توانند از آن استفاده کنند زیرا باعث قرمزی و خارش شدید در پوستشان می شود علت آن هم این است که در آن قسمت گردش خون زیادتر می شود و اکسیژن رسانی در آن سطوح افزایش می یابد که این یکی از مزایای مهم  استفاده از بخور صورت می باشد.

  • از چروک شدن پوست تا حد امکان جلوگیری می کند :

تاثیر زیاد استفاده از بخور صورت را می توانید در به تاخیر انداختن چروکی صورت ببینید. لازم به  ذکر است که کلاژن ها یکی از عوامل مهمی در چروکی زودرس پوست می باشد. اگر افراد کلاژن مصرف کنند می توانند با استفاده ی مداوم بخور صورت آن را جایگزین کنند و نگذارند پوستشان زود چروک شود. بخور صورت باعث انطاف پذیر شدن سطح پوست می شود و این دلیل باعث دیر ظاهر شدن چین و چروک در پوست می باشد.

  • بخور صورت باعث آبرسانی پوست می شود :

با از بین بردن چربی های اضافی در قسمت پوست باعث زیاد شدن چربی در آن قسمت پوست شود که این یکی از عامل های آبرسانی پوست می باشد. با استفاده از بخور صورت می توانید نفوذپذیری را در سطح پوستتان را تجربه کنید.

  • باعث از بین رفتن و کاهش بیماری های پوستی :

خیلی از افراد اگر دچار بیماری های پوستی هستند می توانند با استفاده از این بخور صورت آن بیماری را به راحتی درمان کنند یا حدالامکان آن را کاهش دهند.

 

 نکات مهم در استفاده از بخور صورت

در این شرایط سخت ما در این مقاله سعی کردیم شما را با مزایای استفاده از بخور صورت آشنا کنیم و با اطلاعات قوی سراغ بخور صورت بروید ولی اگر به اطلاعات زیادی نیاز دارید ما شما را به سایت dana2020.ir معرفی می کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *