تجهیزات سفری

راهنمای خرید اتو موی مسافرتی

 

خیلی از افراد در مسافرت به پوست و موی خود اهمیت زیادی قائل می شوند. برای همین در مسافرت به یک اتو موی مسافرتی نیاز دارند که با کیفیت باشد و به جنس مو آسیبی نرساند. در این مقاله ما شما را با انواع اتو موی با کیفیت و راهنمای خرید اتو موی مقرون به صرفه آشنا می کنیم و امیدواریم با در نظر گرفتن آن ها مراقب موهای خود باشید.

اتو موی مسافرتی با کیفیت

 • اتو مو با کفی سرامیک : این اتو مو دارای تنظیم درجه و درجه حرارت و مقرون به صرفه تر از اتو موهای دیگر می باشد.
 • اتو مو با کفی تورمالین : این مدل از اتو موها بسیار کاربردی در طبیعت دارد. این اتو مو با سرعت خیلی کم گرم می شود و حرارت را به مدتی حفظ می کند و به جای بد حالت دادن به مو، حالت دار می کند.
 • اتو مو با کفی آیونیک : این مدل اتو مو نسبت به اتو موهای دیگر خیلی گران قیمت می باشد. اگر موهای شما خیلی خشک می باشد بهتر است از این مدل اتو موی مسافرتی استفاده کنید و نگذارید رطوبت موهایتان از دست برود.
 • اتو مو با کفی تیتانیومی : اتو موهایی از این جنس خیلی زود گرم و حتی داغ می شوند و خیلی زودتر حرارت را به موی فرد موردنظر انتقال می دهد. لازم به ذکر است که دقت کنید در حین استفاده از این اتو مو به موهایتان آسیبی نرسد.
 • اتو مو با کفی کراتین : کراتین همان نوع مو می باشد و مواد تشکیل دهنده ی مو است. پس این نوع اتو مو خیلی با کیفیت و جنس عالی دارد و به مو هیچ آسیبی نمی رساند.

چند ویژگی مهم در خرید اتو موی مسافرتی

 1. در خرید اتو مو باید به پیچ یا دکمه ی تنظیم دما دقت کنید آنهایی که موهای حساس و نازکی دارند درجه ی حرارت اتو مو باید استاندارد باشد.
 2. اندازه ی اتومو و طول و عرض آن باید طوری طراحی شده باشد که کفه ی پهن و کفه ی باریکی داشته باشد و خیلی ضخیم نباشد که در دست نتوان نگه داشت. به عنوان نمونه باید برای موهای بلند از اتو موهای مسافرتی پهن استفاده کرد یا برای موهای کوتاه از اتو موهای مسافرتی کفه باریک استفاده کنید.
 3. اندازه ی طول سیم باید حدود 240 سانتی متر باشد و مقاومت آن در وصل کردن به برق بالا باشد تا از برق گرفتگی و … در امان نگه دارد.
 4. اتو موی مسافرتی که استفاده می کنید باید دارای گارانتی چند ماهه و ضمانت نامه ی چند ساله داشته باشد تا در موقع برخورد به مشکل آن را به راحتی رفع کرد.
 5. خاموش شدن اتوماتیک اتوموی مسافرتی یکی از ویژگی های مهم یک اتومو می باشد

انتخاب اتو موی مسافرتی با در نظر داشتن جنس مو

 1. اتو موهای بلند و باریک برای صاف کردن موهای فر بکار می رود.
 2. اتوموهای بلند و پهن برای موهایی که خیلی صاف و بلند هستند بکار می رود.
 3. اتوموهای کفی سرامیک برای موهایی که نازک هستند بکار می رود.
 4. اتوموهای تیتانیوم برای موهایی که خیلی فر هستند بکار می رود.
 5. اتوموهای کفی پهن برای موهای خیلی ضخیم بکار می روند.

خرید اتوموی مسافرتی

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با خرید اتوموی مسافرتی با کیفیت و مقرون به صرفه تر آشنا کنیم. اگر در وضع مشکلات زندگی به خرید حضوری وقت ندارید و یک سفر عجله ایی برایتان پیش آمده است بهتر است به سایت dana2020.ir سری بزنید و اطلاعات بیشتر درباره ی اتوموی مسافرتی با کیفیت و مقرون به صرفه را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *